Produktkategori
Vi introduserer vår førsteklasses linje med kontorstoler, omhyggelig utformet for å redefinere din arbeidsplass med luksus og ergonomisk fortreffelighet. Disse stolene er mer enn bare sitteløsninger; de er et vitnesbyrd om din profesjonelle statur, og kombinerer sofistikert design med enestående komfort. Laget av de beste materialene, hver lederstol har en robust ramme laget av høykvalitets aluminium eller polert tre, som sikrer holdbarhet som tåler tidens tann. Det smidige, fullnarvete skinn- eller premiumstofftrekket omslutter deg i overdådighet, og tilbyr et utvalg farger som matcher enhver kontorestetikk, fra klassisk svart til elegante jordfarger. Stolene våre har avansert ergonomisk design, inkludert justerbar korsryggstøtte, som tilpasser seg ryggradens naturlige kurve, og reduserer belastningen på ryggen under lengre arbeidstimer. Med høydejusterbare seter, tilbakelente tiltmekanismer og 360-graders svingfunksjonalitet fremmer de dynamiske sittestillinger, noe som øker fokus og produktivitet. Innovative armlener, polstret for god komfort, er ofte høyde- og breddejusterbare, og gir personlig støtte for å lindre spenninger i skulder og nakke. Den femstjerners basen, utstyrt med jevnt rullende hjul, sikrer stabilitet samtidig som den tillater uanstrengt bevegelse over ulike gulvflater uten å forårsake skade. Omfavn toppen av kontorsitteplasser med våre ledende kontorstoler – der eleganse møter ergonomi, og forvandler arbeidsområdet ditt til et rike av produktivitet og raffinement. Øk din daglige rutine; invester i en stol som ikke bare utfyller din lederstatus, men som aktivt bidrar til ditt velvære. Opplev forskjellen i dag.
| Materiale | PU PVC |
| Maling polstret armlen | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 80mm klasse 2 gassløft | |
| Malerunderlag | |
| Nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 62*73*108-116 cm |
| Pakningsstørrelse | 80*34*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Laster QTY | 386 stk/40HQ |
| Materiale | PU PVC |
| Armlenet med krompute | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 350 mm krom sokkel | |
| Nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 64*77*115-125cm |
| Pakningsstørrelse | 88*35*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 18,4 kg |
| G.W. | 20,4 kg |
| Laster QTY | 344 stk/40HQ |
| Materiale | PU PVC |
| PU justerbart armlen | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 60mm klasse 2 gassløft | |
| 350 mm maling metall base | |
| Nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 68*68*112-118cm |
| Pakningsstørrelse | 82*34*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 20,2 kg |
| G.W. | 22,2 kg |
| Laster QTY | 384 stk/40HQ |
| Materialer | PU PVC |
| Maling polstret armlen | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| Malerunderlag | |
| Nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 65*77*107-117cm |
| Pakningsstørrelse | 72*34,5*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Laster QTY | 408 stk/40HQ |
| Materialer | PU PVC |
| Maling polstret armlen | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| Malerunderlag | |
| Nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 65*77*107-117cm |
| Pakningsstørrelse | 72*34,5*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Laster QTY | 408 stk/40HQ |
| Materialer | PU PVC |
| PP armlener | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 320 mm nylon base | |
| 50 mm nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 61*69*108-118 cm |
| Pakningsstørrelse | 71*32*59 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 14,1 kg |
| G.W. | 15,5 kg |
| Laster QTY | 520 stk/40HQ |
| Materialer | PU |
| Armlenet med krompute | |
| Synkroniseringsmekanisme | |
| 80mm klasse 2 gassløft | |
| 350 mm krom sokkel | |
| 50 mm PU hjul | |
| Produktstørrelse | 63*71*117-125cm |
| Pakningsstørrelse | 86,5*39*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 19,0 kg |
| G.W. | 22,3 kg |
| Laster QTY | 292 stk/40HQ |
| Materialer | PU |
| Malingshøydejusterbar putearmlen | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 80mm klasse 2 gassløft | |
| 350 mm krom sokkel | |
| 50 mm PU hjul | |
| Med armlener | |
| Produktstørrelse | 81*76*124-132cm |
| Pakningsstørrelse | 92*68*37 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 24,0 kg |
| G.W. | 27 kg |
| Laster QTY | 301 stk/40HQ |
GUYOU Label Story
Siste oppdateringer
Gi deg de siste bedrifts- og bransjenyhetene
Bransjekunnskap
I produksjonsprosessen av executive office chairs, we are well aware of the importance of cutting and processing accuracy to ensure product quality, improve durability and optimize user experience. To this end, we have adopted a series of advanced technical measures and management systems to ensure that every link reaches the top level of the industry.
Fra kildekontrollen velger vi de beste råvarene, inkludert høykvalitets aluminium, polert tre og fullnarvet skinn eller høykvalitets stoffer. Disse materialene oppfyller ikke bare de doble standardene for estetikk og komfort, men legger også et solid grunnlag for påfølgende presis bearbeiding.
I skjæreprosessen introduserte vi CNC-maskinverktøy med høy presisjon (CNC). Dette utstyret bruker avansert CNC-teknologi og kan utføre kutting på mikronnivå i henhold til den forhåndsinnstilte tredimensjonale modellen, og effektivt unngå feil og inkonsekvenser forårsaket av tradisjonell manuell kutting. CNC-maskinverktøy forbedrer ikke bare nøyaktigheten og effektiviteten til kutting, men reduserer også arbeidskostnadene gjennom automatiserte operasjoner, noe som sikrer stabiliteten og bærekraften til produksjonsprosessen.
Under behandlingsprosessen legger vi også stor vekt på detaljkontroll og presisjon. Det standardiserte 6S-styringssystemet er tatt i bruk for å sikre at verkstedmiljøet er rent og ryddig, og for å redusere behandlingsfeil forårsaket av eksterne faktorer. Arbeiderteamet er sammensatt av mange erfarne fagfolk som ikke bare har suverent håndverk, men som også får faglig ferdighetstrening regelmessig. De kan dyktig betjene ulike typer prosessutstyr med høy presisjon, slik som CNC-fresemaskiner, CNC-bøyemaskiner, etc., for å utføre finbehandling på stolrammen, armlenene og ulike komponenter for å sikre at størrelsen, formen og vinkelen til hver komponent oppfyller designkravene.
Vi er også utstyrt med presisjonsmåleverktøy og testutstyr, som trekoordinatmålemaskiner (CMM), laserskannere osv., for å utføre allround og høypresisjonstesting av bearbeidede deler for å sikre at hvert produkt oppfyller eller overgår de forventede kvalitetsstandardene. Denne strenge testprosessen forbedrer ikke bare den generelle kvaliteten på produktet, men legger også et solid grunnlag for påfølgende monteringsarbeid.
Det er verdt å nevne at selskapet vårt har etablert langsiktige samarbeidsrelasjoner med profesjonelle og autoritative testbyråer SGS, TUV og Bureau Veritas. Disse byråene gir oss ikke bare strenge kvalitetstestingsstandarder, men hjelper oss også kontinuerlig å optimalisere produksjonsprosessene for å sikre at våre lederkontorstoler kan møte de strengeste testkravene i forskjellige markeder rundt om i verden.
Gjennom introduksjonen av høypresisjons CNC-maskinverktøy, et standardisert 6S-styringssystem, et profesjonelt team av arbeidere, sofistikert testutstyr og samarbeid med autoritative testbyråer, har vi oppnådd en betydelig forbedring i skjærings- og prosesseringsnøyaktigheten i produksjonsprosessen av ledende kontorstoler, effektivt reduserte feil, forbedret produksjonseffektivitet, og gitt brukerne mer pålitelige og ergonomiske kontorstoler.