Produktkategori
Kontorstolene vi tilbyr er av mange forskjellige stiler. Det er en executive kontorstol som for det meste brukes på kontoret. Hjemmekontorstolen brukes vanligvis i ens stue eller arbeidsrom. Dessuten har vi en sekretærstol, konferansestol, oppgavestol knelende kontorstol osv. For å møte ulike brukers krav, tilbyr vi pålitelige stoler tilsvarende.
Våre kontorstoler er laget av miljøvennlig materiale, for tiden er folk mer og mer oppmerksomme på helse. Også myndigheter fra mange land ber om at varene importert fra Kina skal ha de tilgjengelige sertifiseringene som REACH, Azo, formaldehyd, ftalater, PAH, kadmiuminnhold og så videre. For å la våre brukere føle seg trygge og unngå å være i strid med myndighetenes lov, foretrekker vi å bruke materialer av god kvalitet til å lage våre kontorstoler. Det er en langsiktig tanke i næringslivet.
Vårt produksjonsteam har 28 års erfaring innen kontorstolproduksjon. Basert på BSCI revisjonsfabrikken har vi stor tillit til å tilby egnede kontorstoler til våre kjøpere. Vårt prinsipp er å bygge et langsiktig forretningsforhold med våre kunder og oppnå et vinn-vinn forretningsmål.
| Materiale | PU PVC |
| Maling polstret armlen | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 80mm klasse 2 gassløft | |
| Malerunderlag | |
| Nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 62*73*108-116 cm |
| Pakningsstørrelse | 80*34*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Laster QTY | 386 stk/40HQ |
| Materiale | PU PVC |
| Armlenet med krompute | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 350 mm krom sokkel | |
| Nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 64*77*115-125cm |
| Pakningsstørrelse | 88*35*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 18,4 kg |
| G.W. | 20,4 kg |
| Laster QTY | 344 stk/40HQ |
| Materiale | PU PVC |
| PU justerbart armlen | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 60mm klasse 2 gassløft | |
| 350 mm maling metall base | |
| Nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 68*68*112-118cm |
| Pakningsstørrelse | 82*34*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 20,2 kg |
| G.W. | 22,2 kg |
| Laster QTY | 384 stk/40HQ |
| Materiale | PU PVC |
| PP armlener | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 300 mm krom sokkel | |
| 50 mm nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 57*63*98,5-108 cm |
| Pakningsstørrelse | 61*28*56 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 12,3 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Laster QTY | 696 stk/40HQ |
| Materialer | PU PVC |
| Maling polstret armlen | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| Malerunderlag | |
| Nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 65*77*107-117cm |
| Pakningsstørrelse | 72*34,5*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Laster QTY | 408 stk/40HQ |
| Materialer | PU PVC |
| Maling polstret armlen | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| Malerunderlag | |
| Nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 65*77*107-117cm |
| Pakningsstørrelse | 72*34,5*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Laster QTY | 408 stk/40HQ |
| Materialer | PU PVC |
| PP armlener | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 320 mm nylon base | |
| 50 mm nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 61*69*108-118 cm |
| Pakningsstørrelse | 71*32*59 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 14,1 kg |
| G.W. | 15,5 kg |
| Laster QTY | 520 stk/40HQ |
GUYOU Label Story
Siste oppdateringer
Gi deg de siste bedrifts- og bransjenyhetene
Bransjekunnskap
I vårt selskap fokuserer design og produksjon av kontorstoler ikke bare på integrering av funksjonalitet og estetikk, men reflekterer også dypt engasjementet for kvalitet, miljøvern og brukerhelse. For nøkkelkomponentene til kontorstoler - seteputer, ryggstøtter og armlener, velger vi nøye ut materialer for å sikre at hver detalj oppfyller bransjens toppstandarder.
Putemateriale: Vi bruker rebound-svamp med høy tetthet som kjernematerialet i seteputen. Denne svampen har utmerket spenst og holdbarhet, kan effektivt spre menneskelig press og redusere tretthet forårsaket av å sitte i lang tid. Det ytre laget er dekket med høykvalitets stoffer eller miljøvennlig skinn. Disse stoffene er ikke bare myke og behagelige å ta på, men har også gode pusteegenskaper og slitestyrke. Selv etter langvarig bruk kan de holde seteputen ren og komfortabel. Noen high-end-serier introduserer også memory foam-teknologi for å gi personlig støtte i henhold til personlig kroppsform, noe som ytterligere forbedrer brukeropplevelsen.
Ryggstøttemateriale: Ryggstøtten er også fylt med høydensitetssvamp og designet med ergonomiske kurver, som passer perfekt til ryggkonturen og gir effektiv støtte. Ryggstøtterammen er laget av høykvalitets stål eller aluminiumslegering, som er nøyaktig bearbeidet og sveiset for å sikre at strukturen er stabil og tåler langvarig bruk uten deformasjoner. Noen design har også en justerbar korsryggstøttefunksjon, som brukere fritt kan justere i henhold til personlige behov for å oppnå den beste korsryggstøtteeffekten.
Armlensmateriale: Som et viktig støttepunkt for kontorstolen bruker vi mykt PU-belegg eller heltre for å sikre albuens komfort ved plassering. PU-materiale har god slitestyrke og anti-skli egenskaper, og kan holde seg stabilt selv om hendene svetter; mens armlenene i heltre viser en naturlig tekstur og en eksklusiv følelse, og gir et snev av varme til kontormiljøet.
Miljøvern og sikkerhet: Ved valg av materialer følger vi strengt internasjonale miljøstandarder, som REACH, azo, formaldehyd, ftalater, polysykliske aromatiske hydrokarboner og restriksjoner for kadmiuminnhold, for å sikre at alle materialer oppfyller eller overgår disse sikkerhetsstandardene. Vår produksjonsprosess følger strengt ISO 14001 miljøstyringssystem for å kontrollere forurensning fra kilden og redusere påvirkningen på miljøet. Samtidig gir langsiktig samarbeid med autoritative testorganisasjoner som SGS, TUV, Bureau Veritas, etc. en sterk kvalitetsanbefaling for våre produkter, og sikrer at hver kontorstol er et trygt, sunt og miljøvennlig valg.
Vårt firmas kontorstoler bruker høykvalitets og miljøvennlige materialer i nøkkeldeler som seteputer, ryggstøtter og armlener. Gjennom vitenskapelig design og utsøkt håndverk oppnår den en perfekt kombinasjon av komfort og holdbarhet. Samtidig følger den strengt internasjonale miljøvern- og sikkerhetsstandarder, slik at brukerne ikke bare kan oppleve en høykvalitets kontoropplevelse, men også respekt og beskyttelse for helsen.