Produktkategori
Lås opp maksimal produktivitet med vår Task Chair-serie, skreddersydd for det moderne arbeidsområdet. Disse stolene balanserer tilpasningsevne med støtte, og tilfredsstiller de stadig skiftende kravene til en travel hverdag. Fra pustende nettingrygger som fremmer ventilasjon til fullt tilpassbare innstillinger – justerbare armlener, setedybde og vippemekanismer – de tilpasser seg dine unike holdningsbehov. De lette, men robuste rammene glir jevnt på hjul med flere overflater, og inviterer til sømløs bevegelse mellom oppgavene. Enten du skal takle intensive prosjekter eller hverdagslige rutiner, kombinere stil med praktiske funksjoner for å oppnå dyktighet på arbeidsplassen.
| Materiale | Mesh |
| Svart PP armlene | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 320 mm nylon base | |
| 50 mm PU hjul | |
| Produktstørrelse | 55*56*92,5-102,5 cm |
| Pakningsstørrelse | 64*28,8*59,5 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Laster QTY | 648 stk/40HQ |
| Materiale | Mesh |
| Svart PP armlene | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 320 mm nylon base | |
| 50 mm PU hjul | |
| Produktstørrelse | 55*56*92,5-102,5 cm |
| Pakningsstørrelse | 64*28,8*59,5 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Laster QTY | 648 stk/40HQ |
| Materiale | Mesh |
| PP polstret flip armlen | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 320 mm nylon base | |
| 50 mm PU hjul | |
| Produktstørrelse | 60*56*100,5-110,5 cm |
| Pakningsstørrelse | 68*28,8*59 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 10,2 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Laster QTY | 600 stk/40HQ |
| Materiale | PU PVC |
| PP armlener | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 300 mm krom sokkel | |
| 50 mm nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 57*63*98,5-108 cm |
| Pakningsstørrelse | 61*28*56 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 12,3 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Laster QTY | 696 stk/40HQ |
| Materialer | Mesh |
| PP flip armlen | |
| Oppgavemekanisme | |
| 80mm klasse 2 gassløft | |
| 300 mm nylon base | |
| 50 mm nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 57*59*89-97 cm |
| Pakningsstørrelse | 55*27*52 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 8,0 kg |
| G.W. | 9,2 kg |
| Laster QTY | 840 stk/40HQ |
GUYOU Label Story
Siste oppdateringer
Gi deg de siste bedrifts- og bransjenyhetene
Bransjekunnskap
I dagens hektiske arbeidsmiljø er en oppgavestol av høy kvalitet ikke bare nøkkelen til å forbedre arbeidseffektiviteten, men også en uunnværlig del av å sikre ansattes helse og komfort. Som en leder i bransjen forstår Anji Guyou Furniture Co., Ltd dypt dette og er forpliktet til å skape ergonomiske, vakre og praktiske Task Chairs for å injisere ny vitalitet og komfort i globale kontorlokaler.
Task Chair er en stol designet for langsiktig dataarbeid, møtediskusjoner eller fokuserte oppgaver. Den er forskjellig fra tradisjonelle kontorstoler og legger mer vekt på støtten til brukerens rygg, nakke og armer for å redusere tretthet og potensielle helseproblemer forårsaket av langvarig sittestilling, slik som lumbal skiveprolaps og cervical spondylose. En utmerket Task Chair kan justeres i henhold til personlig kroppsform, sittevaner og arbeidsbehov for å sikre at hver bruker kan nyte en personlig og komfortabel opplevelse.
Som Kinas ledende leverandør av tilpassede konferansestoler og konferansegjestestoler, har Anji Guyou Furniture Co., Ltd. også demonstrert ekstraordinær styrke innen arbeidsstoler med sin dype industriakkumulering og innovasjonsevne. Selskapet har et erfarent og dyktig produksjonsteam. De er ikke bare dyktige i påføring og prosess av ulike materialer, men har også en skarp innsikt i markedets etterspørsel og kan kontinuerlig lansere nye produkter som møter tidens trend og helsebegrepet.
Når det gjelder kvalitetskontroll, implementerer Anji Guyou strengt 6S styringssystemet, fra råvareinnkjøp, produksjonsprosess til ferdig produktinspeksjon, hver lenke streber etter fortreffelighet. Denne ekstreme jakten på detaljer sikrer at hver Task Chair tåler tidens tann og gir brukerne en langvarig og holdbar bruksopplevelse.
For ytterligere å verifisere den utmerkede kvaliteten på produktene, har Anji Guyou etablert langsiktige samarbeidsrelasjoner med verdenskjente test- og sertifiseringsbyråer SGS, TUV og Bureau Veritas. Disse byråene er kjent for sin autoritet og upartiskhet. Gjennom streng testing og evaluering gir de Anji Guyous Task Chair sertifisering som oppfyller internasjonale standarder, og beviser dens utmerkede ytelse innen sikkerhet, holdbarhet, miljøvern og andre aspekter. Dette er ikke bare en høy anerkjennelse av Anji Guyous produktkvalitet, men også den beste legemliggjørelsen av selskapets kontinuerlige streben etter fortreffelighet og mot til å innovere.
I jakten på effektivitet og helse i det moderne kontormiljøet er en høykvalitets Task Chair utvilsomt den beste partneren for hver arbeidsperson. Anji Guyou Furniture Co., Ltd leder den nye trenden i Task Chair-industrien med sine profesjonelle produksjonsevner, utmerkede produktkvalitet og fleksible tilpasningstjenester. I fremtiden vil Anji Guyou fortsette å opprettholde forretningsfilosofien om ""folk-orientert, kvalitet først"", fortsette å innovere og bryte gjennom, og gi globale brukere en mer komfortabel, sunn og effektiv kontoropplevelse.