Produktkategori
| Materialer | PU PVC |
| Maling polstret armlen | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| Malerunderlag | |
| Nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 65*77*107-117cm |
| Pakningsstørrelse | 72*34,5*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Laster QTY | 408 stk/40HQ |
| Materialer | PU PVC |
| Maling polstret armlen | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| Malerunderlag | |
| Nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 65*77*107-117cm |
| Pakningsstørrelse | 72*34,5*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Laster QTY | 408 stk/40HQ |
| Materialer | PU PVC |
| PP armlener | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 320 mm nylon base | |
| 50 mm nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 61*69*108-118 cm |
| Pakningsstørrelse | 71*32*59 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 14,1 kg |
| G.W. | 15,5 kg |
| Laster QTY | 520 stk/40HQ |
| Materialer | PU |
| Armlenet med krompute | |
| Synkroniseringsmekanisme | |
| 80mm klasse 2 gassløft | |
| 350 mm krom sokkel | |
| 50 mm PU hjul | |
| Produktstørrelse | 63*71*117-125cm |
| Pakningsstørrelse | 86,5*39*65 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 19,0 kg |
| G.W. | 22,3 kg |
| Laster QTY | 292 stk/40HQ |
| Materialer | PU |
| Malingshøydejusterbar putearmlen | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 80mm klasse 2 gassløft | |
| 350 mm krom sokkel | |
| 50 mm PU hjul | |
| Med armlener | |
| Produktstørrelse | 81*76*124-132cm |
| Pakningsstørrelse | 92*68*37 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 24,0 kg |
| G.W. | 27 kg |
| Laster QTY | 301 stk/40HQ |
| Materialer | Mesh |
| PP flip armlen | |
| Oppgavemekanisme | |
| 80mm klasse 2 gassløft | |
| 300 mm nylon base | |
| 50 mm nylon hjul | |
| Produktstørrelse | 57*59*89-97 cm |
| Pakningsstørrelse | 55*27*52 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 8,0 kg |
| G.W. | 9,2 kg |
| Laster QTY | 840 stk/40HQ |
| Materialer | PU |
| 1,2 cm kryssfiner | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 140mm klasse 3 gassløft | |
| 260 mm krom sokkel | |
| 50 mm PU hjul | |
| Produktstørrelse | 42,5*53,5*81,5-95,5 cm |
| Pakningsstørrelse | 48*37*48 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Laster QTY | 784 stk/40HQ |
| Materialer | PU |
| 1,2 cm kryssfiner | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 140mm klasse 3 gassløft | |
| 260 mm krom sokkel | |
| 50 mm PU hjul | |
| Produktstørrelse | 42,5*53,5*81,5-95,5 cm |
| Pakningsstørrelse | 48*37*48 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Laster QTY | 784 stk/40HQ |
GUYOU Label Story
Siste oppdateringer
Gi deg de siste bedrifts- og bransjenyhetene
Bransjekunnskap
Materialvalg for støttestruktur
Femstjerners base: Vår ergonomiske stol bruker høystyrke aluminiumslegering som hovedmaterialet i femstjerners base. Aluminiumslegering er kjent for sin lette vekt, høye styrke, korrosjonsbestandighet, tretthetsbestandighet og andre egenskaper, som kan sikre at stolen forblir stabil og ikke rister selv etter langvarig bruk. I tillegg har de femstjerners bena i aluminiumslegering gjennomgått presisjonsstøpe- og slipeprosesser, og overflaten er glatt og gradfri, noe som er både vakkert og trygt.
Pneumatisk stang: Den pneumatiske stangen er kjernekomponenten i stolløftefunksjonen. Vi velger strengt høykvalitets pneumatiske stenger som har bestått internasjonal sikkerhetssertifisering, for eksempel nivå 4 eller høyere pneumatiske stenger som oppfyller teststandardene til autoritative organisasjoner som SGS, TUV eller Bureau Veritas. Disse pneumatiske stengene har ikke bare høyere bæreevne, men har også utmerket holdbarhet og stabilitet, noe som kan sikre at stolen er stabil under løfteprosessen og effektivt unngå sikkerhetsfarer.
Tiltak for å sikre stabilitet og sikkerhet
Streng materialvalg og testing: Vi har langsiktig samarbeid med verdenskjente testinstitusjoner som SGS, TUV og Bureau Veritas for å gjennomføre streng screening og testing av alle nøkkelmaterialer for å sikre at materialkvaliteten oppfyller internasjonale sikkerhetsstandarder.
Presisjonsfremstillingsprosess: Under produksjonsprosessen av komponenter som femstjerners ben og lufttrykkstenger, brukes avanserte presisjonsfremstillingsprosesser for å sikre dimensjonsnøyaktigheten og monteringsnøyaktigheten til hver komponent, og dermed forbedre den generelle stabiliteten til stolen.
6S-styringssystem: Fabrikken vår implementerer et strengt 6S-styringssystem, nemlig sortering, retting, feiing, rensing, leseferdighet og sikkerhet, for å sikre et rent og ryddig produksjonsmiljø, redusere uønskede faktorer i produksjonsprosessen, og ytterligere forbedre produktkvaliteten.
Flere sikkerhetsdesign: Den pneumatiske stangen er utstyrt med en eksplosjonssikker stålplate og en overbelastningsbeskyttelse. Når det indre trykket til den pneumatiske stangen er unormalt eller overstiger den nominelle bæreevnen, kan den automatisk låse og forhindre eksplosjon, noe som gir ekstra sikkerhetsbeskyttelse for brukerne.
Regelmessig vedlikehold og inspeksjon: Vi oppfordrer brukere til regelmessig å inspisere og vedlikeholde stolen, som for eksempel å sjekke om lufttrykkstangen lekker, om femstjernebeina er løse osv., og gi profesjonell vedlikeholdsveiledning for å sikre at stolen alltid er i best stand under bruk.
Våre ergonomiske spillestoler til fritidskontorer etterstreber høy kvalitet og sikkerhet ved valg av støttestrukturmaterialer, og bruker strengt materialvalg, presise produksjonsprosesser, 6S-styringssystemer og flere sikkerhetsdesign for å sikre at stolene er både stabile og trygge. Gi brukerne en komfortabel og pålitelig opplevelse.