Produktkategori
| Materiale | Mesh PU |
| Treramme pad armlen | |
| 500 mm sokkel med PU-deksel | |
| Justerbar 5-posisjoner | |
| 360 svingfunksjon | |
| Med koppholder og sidelomme | |
| Produktstørrelse | 75*63*88 cm |
| Pakningsstørrelse | 77*71*41 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 10,9 kg |
| G.W. | 12,4 kg |
| Laster QTY | 306 stk/40HQ |
| Materiale | PU og PVC |
| PU polstret armlen med koppholder | |
| Liggende mekanisme | |
| Med nakkepute og midjepute | |
| Sidelomme | |
| Med fotstøtte | |
| Produktstørrelse | 81,5*86*111cm |
| Pakningsstørrelse | 86*68*51 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 21,9 kg |
| G.W. | 24,5 kg |
| Laster QTY | 215 stk/40HQ |
| Materiale | PVC fløyel |
| 3D armlener | |
| Froskemekanisme | |
| 60mm ned 6cm klasse 3 gassløft | |
| 350mm maling metall base | |
| 60mm sorte hjul | |
| Fullstøpt skum for kroppen og setet, minneskum for en hodepute og lumbalpute. | |
| Produktstørrelse | 69*60*134-144cm |
| Pakningsstørrelse | 86*65*37 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 23,3 kg |
| G.W. | 25,5 kg |
| Laster QTY | 310 stk/40HQ |
| Materiale | Foran gul PU, rundt og bak med sort karbonfiber |
| 4D armlen | |
| Froskemekanisme | |
| 60 mm ned 6 cm klasse 4 gassløft | |
| Metallunderstell | |
| Svarte hjul | |
| Fullstøpt skum for kropp og sete, minneskum for hodepute og lumbalpute. | |
| Setepute | 14 cm tykkelse |
| Produktstørrelse | 72*68*131-137 cm |
| Pakningsstørrelse | 86*65*37 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Laster QTY | 310 stk/40HQ |
| Materiale | Stoff og fløyel |
| 4D-armlene-høydejusterbar, justerbar foran-bak, venstre-høyre justerbar og rotasjon | |
| Synkroniseringsmekanisme | |
| 100mm klasse 4 gassheis med 7cm synking | |
| 350 mm Maling aluminium base | |
| 60 mm sort PU-hjul | |
| Memory skum nakkepute med magneter | |
| Innebygd korsryggstøtte | |
| Fullt kaldt kurskum | |
| 1,5 mm metallramme | |
| 180 grader tilbakelent | |
| Produktstørrelse | 73*56*128-133cm |
| Sete | B50*D48*H49-54cm |
| Tilbake | B53*H82cm |
| Pakningsstørrelse | 83*65*37 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 24,0 kg |
| G.W. | 26,8 kg |
| Laster QTY | 350 stk/40HQ |
| Materiale | Stoff |
| 4D armlen-høydejusterbar, front-bak justerbar, venstre-høyre justerbar og rotasjon | |
| Synkroniseringsmekanisme | |
| 100mm klasse 4 gassløft med 4cm synking | |
| 350 mm Understell i krom aluminium | |
| 50 mm nylonhjul med kromdeksel | |
| Memory skum nakkepute | |
| Fullt kaldt kurskum | |
| 180 grader tilbakelent | |
| Med luftkjølingssystem | |
| Produktstørrelse | 73*56*128-133cm |
| Pakningsstørrelse | 89*67*38 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 24,0 kg |
| G.W. | 26,8 kg |
| Laster QTY | 301 stk/40HQ |
| Materiale | PVC |
| 2D armlener | |
| Låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 350mm maling metall base | |
| 60 mm PU hjul | |
| Med nakkepute og midjepute | |
| Med RGB lys | |
| Produktstørrelse | 71*59,5*123-133,5 cm |
| Pakningsstørrelse | 83*65,5*33 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 20,0 kg |
| G.W. | 22,0 kg |
| Laster QTY | 400 stk/40HQ |
| Materiale | PU |
| PU polstret armlener | |
| 2-nivå låse-vippemekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 320 mm nylon base | |
| 50 mm PU hjul | |
| Med nakkepute og midjepute | |
| Med fotstøtte | |
| Produktstørrelse | 60*54*110-120 cm |
| Pakningsstørrelse | 80*29*59 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W. | 15,00 kg |
| G.W. | 16,50 kg |
| Laster QTY | 516 stk/40HQ |
| Materiale | PVC-skinn |
| PP justerbart armlen | |
| Liggende mekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 320 mm nylon base | |
| 50mm PU farge hjul | |
| Med nakkepute og midjepute | |
| Produktstørrelse | 65*64*116-126cm |
| Pakningsstørrelse | 78*28,8*59 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Laster QTY | 533 stk/40'HQ |
| Materiale | PVC-skinn |
| PP justerbart armlen | |
| Liggende mekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 320 mm nylon base | |
| 50mm PU farge hjul | |
| Med nakkepute og midjepute | |
| Produktstørrelse | 65*64*116-126cm |
| Pakningsstørrelse | 78*28,8*59 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Laster QTY | 533 stk/40'HQ |
| Materiale | PVC-skinn |
| PP justerbart armlen | |
| Liggende mekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 320 mm nylon base | |
| 50mm PU farge hjul | |
| Med nakkepute og midjepute | |
| Produktstørrelse | 65*64*116-126cm |
| Pakningsstørrelse | 78*28,8*59 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Laster QTY | 533 stk/40'HQ |
| Materiale | PVC-skinn |
| PP justerbart armlen | |
| Liggende mekanisme | |
| 100mm klasse 2 gassløft | |
| 320 mm nylon base | |
| 50mm PU farge hjul | |
| Med nakkepute og midjepute | |
| Produktstørrelse | 65*64*116-126cm |
| Pakningsstørrelse | 78*28,8*59 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Laster QTY | 533 stk/40'HQ |
| Materiale | PVC |
| PP justerbart armlen | |
| Liggende mekanisme | |
| 100mm klasse 3 gassløft | |
| 320 mm nylon base | |
| 50mm PU farge hjul | |
| Med nakkepute og midjepute | |
| Produktstørrelse | 62*59*120-130 cm |
| Pakningsstørrelse | 80*30*59 cm |
| Pakke | 1 stk/ctn |
| N.W./G.W | 16,5 kg/18,5 kg |
| Laster QTY | 470 stk/40'HQ |
GUYOU Label Story
Siste oppdateringer
Gi deg de siste bedrifts- og bransjenyhetene
Bransjekunnskap
Materialvalg for støttestruktur
Femstjerners base: Vår ergonomiske stol bruker høystyrke aluminiumslegering som hovedmaterialet i femstjerners base. Aluminiumslegering er kjent for sin lette vekt, høye styrke, korrosjonsbestandighet, tretthetsbestandighet og andre egenskaper, som kan sikre at stolen forblir stabil og ikke rister selv etter langvarig bruk. I tillegg har de femstjerners bena i aluminiumslegering gjennomgått presisjonsstøpe- og slipeprosesser, og overflaten er glatt og gradfri, noe som er både vakkert og trygt.
Pneumatisk stang: Den pneumatiske stangen er kjernekomponenten i stolløftefunksjonen. Vi velger strengt høykvalitets pneumatiske stenger som har bestått internasjonal sikkerhetssertifisering, for eksempel nivå 4 eller høyere pneumatiske stenger som oppfyller teststandardene til autoritative organisasjoner som SGS, TUV eller Bureau Veritas. Disse pneumatiske stengene har ikke bare høyere bæreevne, men har også utmerket holdbarhet og stabilitet, noe som kan sikre at stolen er stabil under løfteprosessen og effektivt unngå sikkerhetsfarer.
Tiltak for å sikre stabilitet og sikkerhet
Streng materialvalg og testing: Vi har langsiktig samarbeid med verdenskjente testinstitusjoner som SGS, TUV og Bureau Veritas for å gjennomføre streng screening og testing av alle nøkkelmaterialer for å sikre at materialkvaliteten oppfyller internasjonale sikkerhetsstandarder.
Presisjonsfremstillingsprosess: Under produksjonsprosessen av komponenter som femstjerners ben og lufttrykkstenger, brukes avanserte presisjonsfremstillingsprosesser for å sikre dimensjonsnøyaktigheten og monteringsnøyaktigheten til hver komponent, og dermed forbedre den generelle stabiliteten til stolen.
6S-styringssystem: Fabrikken vår implementerer et strengt 6S-styringssystem, nemlig sortering, retting, feiing, rensing, leseferdighet og sikkerhet, for å sikre et rent og ryddig produksjonsmiljø, redusere uønskede faktorer i produksjonsprosessen, og ytterligere forbedre produktkvaliteten.
Flere sikkerhetsdesign: Den pneumatiske stangen er utstyrt med en eksplosjonssikker stålplate og en overbelastningsbeskyttelse. Når det indre trykket til den pneumatiske stangen er unormalt eller overstiger den nominelle bæreevnen, kan den automatisk låse og forhindre eksplosjon, noe som gir ekstra sikkerhetsbeskyttelse for brukerne.
Regelmessig vedlikehold og inspeksjon: Vi oppfordrer brukere til regelmessig å inspisere og vedlikeholde stolen, som for eksempel å sjekke om lufttrykkstangen lekker, om femstjernebeina er løse osv., og gi profesjonell vedlikeholdsveiledning for å sikre at stolen alltid er i best stand under bruk.
Våre ergonomiske spillestoler til fritidskontorer etterstreber høy kvalitet og sikkerhet ved valg av støttestrukturmaterialer, og bruker strengt materialvalg, presise produksjonsprosesser, 6S-styringssystemer og flere sikkerhetsdesign for å sikre at stolene er både stabile og trygge. Gi brukerne en komfortabel og pålitelig opplevelse.